Masino Industry Oy

Teollisuuden putkistotuotteet

Ota yhteyttä

Verkkolaskut

OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003725518367. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: Masino-Industry-Oy.FI.P.125028-1@docinbound.com

Y-tunnus: 2551836-7


Henkilöstö

Satu Kivelä

Satu Kivelä

Vt. toimitusjohtaja

Masino Industry Oy

+358 10 8345 717

satu.kivela@masino.fi

Suvi Pietarinen

Suvi Pietarinen

Toimitusjohtaja

Perhevapaalla 1.1.2024 alkaen

Masino Industry Oy

+358 10 8345 509

suvi.pietarinen@masino.fi

Timo Hakkarainen

Timo Hakkarainen

Myyntijohtaja

Masino Industry Oy

+358 10 8345 542

timo.hakkarainen@masino.fi

Tapio Meriläinen

Tapio Meriläinen

Vientijohtaja

Masino Industry Oy

+358 10 8345 702

tapio.merilainen@masino.fi

Jussi Alasalmi

Jussi Alasalmi

Key Account Manager

Masino Industry Oy

+358 10 8345 653

jussi.alasalmi@masino.fi

Olli Talaslahti

Olli Talaslahti

Myyntipäällikkö

Masino Industry Oy

+358 10 8345 712

olli.talaslahti@masino.fi

Riku Vuori

Riku Vuori

Myyntipäällikkö

Masino Industry Oy

+358 10 8345 562

riku.vuori@masino.fi

Anssi Meriläinen

Anssi Meriläinen

Tuotepäällikkö

Masino-metallipaljetasaimet ja -letkuasennelmat

Masino Industry Oy

+358 10 8345 705

anssi.merilainen@masino.fi

Sari Nyberg

Sari Nyberg

Myyntiassistentti

Masino Industry Oy

+358 10 8345 532

sari.nyberg@masino.fi

Liisa Seppä

Liisa Seppä

Vientiassistentti

Masino Industry Oy

+358 10 8345 708

liisa.seppa@masino.fi

Jussi Mertjärvi

Jussi Mertjärvi

Ostopäällikkö

Masino Industry Oy

+358 10 8345 564

jussi.mertjarvi@masino.fi

Riku Bragge

Riku Bragge

Tuotanto- ja laatupäällikkö

Masino Industry Oy

+358 10 8345 722

riku.bragge@masino.fi

Jukka Koskinen

Jukka Koskinen

Suunnittelupäällikkö

Masino Industry Oy

+358 10 8345 714

jukka.koskinen@masino.fi

person-placeholder

Kristiina Hoffrén

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino Industry Oy ja Masino Welding Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 533

kristiina.hoffren@masino.fi