Masino-Konaflex Oy

Voimansiirto, hydrauliikka ja automaatio

Ota yhteyttä

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003701101364. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: Masino-Konaflex-Oy.FI.P.134938-0@docinbound.com

Y-tunnus: 0110136-4


Henkilöstö

Aleksi Castagna

Aleksi Castagna

Asiakkuuspäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 860

aleksi.castagna@masino.fi

Joni Maaniemi

Joni Maaniemi

Asiakkuuspäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 780

joni.maaniemi@masino.fi

Pyry Pohjanpalo

Pyry Pohjanpalo

Asiakkuuspäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 783

pyry.pohjanpalo@masino.fi

Jyrki Siikavirta

Jyrki Siikavirta

Asiakkuuspäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 787

jyrki.siikavirta@masino.fi

Ari Sjögren

Ari Sjögren

Asiakkuuspäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 788

ari.sjogren@masino.fi

Pasi Yliherne

Pasi Yliherne

Asiakkuuspäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 654

pasi.yliherne@masino.fi

Janne Stenman

Janne Stenman

Myyntipäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 703

janne.stenman@masino.fi

Kimmo Holopainen

Kimmo Holopainen

Tekninen myyjä

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 655

kimmo.holopainen@masino.fi

Antero Kuvaja

Antero Kuvaja

Tekninen myyjä

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 777

antero.kuvaja@masino.fi

Markus Patrikainen

Markus Patrikainen

Tekninen myyjä

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 782

markus.patrikainen@masino.fi

Jussi Salonen

Jussi Salonen

Tekninen myyjä

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 786

jussi.salonen@masino.fi

Johanna Bergström

Johanna Bergström

Myyntiassistentti

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 771

johanna.bergstrom@masino.fi

Sanna Toivonen

Sanna Toivonen

Myyntiassistentti

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 791

sanna.toivonen@masino.fi

Mika Hailio

Mika Hailio

Liiketoimintajohtaja

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 773

mika.hailio@masino.fi

Jari Tulonen

Jari Tulonen

Myyntipäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 661

jari.tulonen@masino.fi

Mikko Väliaho

Mikko Väliaho

Myyntipäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 659

mikko.valiaho@masino.fi

Kari Kuismin

Kari Kuismin

Suunnittelija

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 776

kari.kuismin@masino.fi

Samioskari Kekäläinen

Samioskari Kekäläinen

Hydrauliikkasuunnittelija

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 721

samioskari.kekalainen@masino.fi

Mikko Vaaraniemi

Mikko Vaaraniemi

Toimitusjohtaja

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 793

mikko.vaaraniemi@masino.fi

Vesa Martin

Vesa Martin

Kehityspäällikkö

Masino-Konaflex Oy

+358 10 8345 781

vesa.martin@masino.fi

Heta Huhtamaki

Heta Huhtamäki

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino-Konaflex Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 774

heta.huhtamaki@masino.fi