Suomen TPP Oy

Kallionlujitus, injektointi, maanalainen ilmanvaihto, betonikuidut

Ota yhteyttä

Verkkolaskut

OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003707650241. PDF-laskut sähköpostiosoitteeseen: Suomen-TPP-Oy.FI.P.127269-9@docinbound.com

Y-tunnus: 0765024-1


Henkilöstö

Simo Rapeli

Simo Rapeli

Toimitusjohtaja

Suomen TPP Oy

+358 40 769 7930

simo.rapeli@suomentpp.fi

Jukka Laitinen

Jukka Laitinen

Tekninen asiantuntija

Kaivos- ja tunnelituotteet

Suomen TPP Oy

+358 40 728 4470

jukka.laitinen@suomentpp.fi

Olga Tchirkunova

Olga Tchirkunova

Tuotepäällikkö

Vaijeripultit ja ilmanvaihto

Suomen TPP Oy

+358 44 313 0483

olga.tchirkunova@suomentpp.fi

Tuomas Yli-Piipari

Tuomas Yli-Piipari

Tuotepäällikkö

Kallionlujitustuotteet ja injektointi

Suomen TPP Oy

+358 40 704 6686

tuomas.yli-piipari@suomentpp.fi

Sami Soininen

Sami Soininen

Tuoteryhmäpäällikkö

Betonitekniikka

Suomen TPP Oy

+358 40 900 5522

sami.soininen@suomentpp.fi

Ismo Tirkkonen

Ismo Tirkkonen

Tuotepäällikkö

Betonitekniikka

Suomen TPP Oy

+358 400 280 644

ismo.tirkkonen@suomentpp.fi

Satu Jokinen

Satu Jokinen

Kirjanpitäjä

Laskutukseen liittyvät kyselyt: Masino Fastening Oy ja Suomen TPP Oy

Masino Group Oy

+358 10 8345 543

satu.jokinen@masino.fi